Manželstvá a rodiny

Web stránka:
www.nasemanzelstvo.sk

Pripravujeme:

Víkend pre manželov
nase_maznelstvo_2024_1

Prihlášky a ďalšie informácie nájdete na: http://nasemanzelstvo.sk/aktivity/manzelske-kurzy

 

 

Dôležitou súčasťou pastorálneho poradenstva je aj Služba manželským párom - www.nasemanzelstvo.sk. Našou víziou je vytvorenie celoslovenskej služby pre manželské páry na základe kresťanských princípov, ktorú budú môcť využiť v čase prípravy na manželstvo, v období jeho rozvoja, či pri riešení kríz. Tím zložení zo šiestich manželských párov pripravuje rôzne vzdelávacie a rozvojové aktivity, zhromažďuje overené materiály a snaží sa prepojiť služby pre manželské páry a rodiny v rámci rôznych kresťanských spoločenstiev na Slovensku i v zahraničí.
Zodpovední za službu manželským párom sú Ivan a Ester Staroňovci z BJB Liptovský Mikuláš.

Kontakt:
Mgr. Ivan Staroň
Nešporova 1367/34
031 01 Liptovský Mikuláš
tel.: 0905 622 900
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

"Milí manželia. Ak máte priateľov alebo známych ktorým by ste chceli pomôcť, alebo obdarovať, môžete im Motivačný víkend DAROVAŤ.
Pod touto poznámkou je vzor darčekovej poukážky, ktorú Vám môžeme vystaviť (a poslať)
po zaplatení víkendu priamo na mená manželov, ktorým by ste víkend darovali.
nase maznelstvo darcekova poukazka 2016
Ak by ste k tejto možnosti potrebovali bližšie informácie, prosím kontaktujte nás na e. mailovej adrese: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Copyright © 2023 Bratská jednota baptistov v Slovenskej republike. Všetky práva vyhradené. Webmasters: webmaster@baptist.sk